З метою скорочення терміну підбору роботи та якнайшвидшого працевлаштування громадян, що перебувають на обліку у Любашівській районній філії Одеського ОЦЗ, щотижня відбувається засідання комісії з довготривалого безробіття.

Днями у філії відбулося чергове засідання комісії з довготривалого безробіття, де взяла участь Брезецька Наталія Миколаївна, що є для неї одним із етапів допомоги у пошуку роботи, де працівники мобілізують свої сили та разом шукають шляхи вирішення даної ситуації, враховуючи специфіку факту праці в сільській місцевості, потреба у індивідуальному графіку роботи та багато іншого.

Члени комісії рекомендували звернутися до фермерського господарства "ОСНОВА-2" що до роботи, та видали направлення за професією «кухар». Наступного дня Наталія з радістю повідомила свого особистого консультанта що її взяли на роботу. Слід відмітити, що цілеспрямована робота комісії дає свій позитивний результат, так, кількість довготривалих безробітних значно зменшується.

Вищезгадана комісія здійснює аналіз ринку праці району, наявні вакансії, причини незайнятості кожного довготривалого безробітного, а також визначає необхідні заходи для прискорення працевлаштування таких громадян.