фахівцІ Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості для  зареєстрованих безробітних провели низку семінарів. Заключною крапкою у профорієнтаційних заходах стала групова консультація із залученням соціальних партнерів, метою якої було  розширення уявлень про сучасні технології  пошуку роботи, надання інформації про подолання наслідків  незадекларованої  праці, закріплення знань і навичок безпечної поведінки в кризових умовах.

Від  головного держінспектора відділу з питань праці та заробітної плати Олени Мялової присутні дізналися про зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану,  про норми ведення трудових книжок та паперових договорів. Вона відповіла на питання щодо фактів затримки заробітної плати та сплати страхових внесків, запросила на особисті консультації тих, хто цього потребував.

А Світлана Попова – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконкому Кілійської міської ради – розповіла про причини, форми, методи і наслідки торгівлі людьми, про заходи із запобігання цьому явищу, надала телефони «гарячих ліній», за якими треба звертатися у разі необхідності.

Підсумки заходу підвела завідувач сектору профорієнтації Зінаїда Рождественська, наголосивши, що саме у державній службі зайнятості можна отримати, до того ж, безкоштовно,  повний пакет послуг щодо сприяння офіційному працевлаштуванню.