Серед ряду нагальних питань, над вирішенням яких працює районна державна адміністрація, є питання забезпечення дотримання соціальних гарантій, у першу чергу, легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати не нижче мінімально встановленої.

Про це свідчать проведення нарад, робочих зустрічей та індивідуальних бесід з керівниками підприємств, у тому числі сільськогосподарських, торговельних, приватних підприємців. Зокрема, на виконання п.ІІІ розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 06.02.2019 року № 139/А-2019 "Про заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати" щомісячно не рідше 1 разу проводились засідання Робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Завдяки постійній роботі робочої групи з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати не нижче мінімально встановленої, згідно статистичних даних, рівень середньої заробітної плати, зокрема у вересні місяці 2019 року зріс майже на 1300 грн., у жовтні місяці 2019 року, зріс майже на 600 грн. у порівнянні з січнем місяцем 2019 року.
15 січня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Максима Бриткова відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення району. Учасники наради спільно проаналізували кількість зайнятих осіб та середній рівень заробітної плати на підприємствах району усіх форм власності, приватних підприємців.

По завершенні обговорення зазначених питань голова районної державної адміністрації доручив продовжити інформаційно-роз’яснювальну робота з керівниками підприємств, установ та організацій всіх форм власності та приватними підприємцями щодо недопущення нарахування та виплати заробітної плати на рівні меншому ніж мінімально встановлений законодавством розмір, який на сьогодні становить 4723 грн., із запрошенням їх на засідання Робочої групи у разі виявлення порушень ними законодавства про працю в частині легалізації та оплати праці та поступове зростання рівня середньої заробітної плати до рівня середньогалузевої, а також продовжити скоординовану діяльність районної державної адміністрації, Подільського управління ГУДФС України в Одеській області, Любашівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Одеської області, Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, Головного управління Держпраці в Одеській області, у тому числі у питаннях дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства, зокрема щодо підвищення рівня оплати праці кваліфікованих працівників, поступового підвищення заробітної плати.