Фахівець Одеського міського центру зайнятості Наталія Орлова провела тренінг «Підвищення конкурентоспроможності молодих спеціалістів на ринку праці» для студентів та випускників Одеського національного політехнічного університету, згідно з листом Одеського обласного центру зайнятості та Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки.
Під час тренінгу, студентська молодь отримала інформацію про послуги служби зайнятості, про сучасний ринок праці, ознайомилась з елементами підготовки до співбесіди, прийомами підвищення ефективності ділового спілкування та методами ефективної самопрезентації під час співбесіди з роботодавцями. Також, обговорили питання щодо складання резюме, коли особа ще навчається і не має практичних навичок роботи та вимоги при записі відеорезюме. Фахівець наголосила на перевагах офіційного працевлаштування та відповідального ставлення до власного майбутнього.
Учасників заходу зацікавили послуги служби зайнятості для молоді: база актуальних вакансій ОМЦЗ та на сайті ДСЗУ, можливість запису до спеціаліста в он-лайн режимі за допомогою електронної черги та онлайн-співбесіди, які є сучасними та зручними сервісами, а також, запрошення на обласний ярмарок вакансій, який проходитиме в Одеському міському центрі зайнятості 19 квітня.
За підсумками заходу, кожний з присутніх склав резюме, в тому числі, були записані відео-резюме.