Громадяни, які звертаються до служби зайнятості у пошуку роботи можуть уже мати підготовлене самостійно резюме, а можуть скласти його в центрі зайнятості за допомогою фахівців. Підготовка резюме являється одним з найважливіших кроків в процесі пошуку роботи. Це візитна картка особи, і від того, наскільки грамотно воно буде складене, багато в чому залежать шанси на отримання бажаної посади.

Нещодавно у Савранській районній філії Одеського ОЦЗ відбувся черговий семінар тренінг «Підготовка резюме». Учасники семінару ознайомилися з основними вимогами написання резюме, його видами та структурою. Безробітні аналізували типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме, в якому зазначали свій досвід, навички, інтереси та вміння. Відпрацьовували навички складання резюме за допомогою освітнього порталу  Державної Служби зайнятості skills.dcz.gov.ua/.

З 18 жовтня 2021 року Одеська область працює в умовах карантинних обмежень червоної зони. Саме тому заздалегідь заплановані  заходи для безробітних проводяться з дотриманням усіх вимог, як у приміщенні філій Одеського обласного центру зайнятості так і на відкритих майданчиках перед будівлями.