Кожна людина рано чи пізно потрапляє на неосяжний ринок праці, де потрібно себе не тільки показати, але і зуміти презентувати майбутньому роботодавцю. Як  бути людині яка змушена не тільки покинути свою домівку, а й змінити навіть вид своєї діяльності?

Одним із варіантів отримати гарну роботу є резюме. Професійно складене резюме — сучасний рекламний документ, за допомогою якого особа може звернути на себе увагу, зацікавити роботодавця своїми можливостями та професійними якостями.

3 жовтня 2022 року провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського МРЦЗ Оксана Долготер  провела тренінг з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме» для внутрішньо переміщених осіб.

Шукачів роботи було проінформовано про види резюме, супровідний лист. Вони відпрацювали навички створення резюме, оговорили основні моменти на яких варто зосередити увагу майбутнього роботодавця та чого краще уникати при написанні резюме.

 Робота протягом заходу була спрямована не тільки на правильність складання резюме, але й на реалізацію потенціалу  кожного присутнього.