Пошуки роботи увінчались успіхом. Вас прийняли  на роботу.

Завтра - перший робочий день. Заздалегідь ретельно підготуйтеся до першого робочого дня: дізнайтесь розпорядок дня, з'ясуйте ім'я і місцезнаходження керівника, до якого слід звернутися після прибуття на роботу, продумайте, як потрапити на роботу вчасно, зверніть увагу на дрес-код.                                                    

На роботі: 

Вчіться слухати. Бути хорошим слухачем - не таке просте мистецтво. Приділяйте людям не менше уваги, ніж завданям. Пам'ятайте, що встановлення хороших дружніх взаємин в новому колективі не менш важливо, ніж якість вашої роботи.

 Чітко дотримуйтесь субординації згідно свого місця в ієрархічній структурі. Робити спроби змінити прийнятий звичний лад речей слід після того, як повністю на нім знатиметесь. Будьте уважні до процесу. Те, що здається повільним і неефективним, може служити важливою деталлю, яку важко відмітити відразу.  Для всякого спілкування слід вибрати правильний тон, час і місце. Для того, щоб навчитися цьому, спостерігайте за тими, хто ефективно працює. Прагніть використовувати всі можливості для того, щоб навчитися чомусь, більше дізнатись і освоїти щось нове.  

 Переконайте роботодавця в тому, що він зробив правильний вибір. Керівник переконається, що вибрав співробітника правильно, якщо ви:  дисциплінований, відповідальний, умієте працювати як самостійно, так і в групі, ввічливий, доброзичливий, підтримуєте хороші стосунки з товаришами по службі; при необхідності затримуєтесь на робочому місці; піклуєтесь про збереження устаткування, матеріалів; виявляєте цікавість до своєї роботи; уважно вислуховуєте всі інструкції; правильно сприймаєте критику і вчитеся на власному досвіді.

Якщо ви потребуєте поради фахівців служби зайнятості з питань пошуку роботи та її збереження, звертайтесь до будь-якого центру зайнятості.