На нас тиснуть з самого дитинства: будь успішним, багатим, усередині працюй і досягай своєї мрії. Але ніхто не говорить, як це зробити. В 20 з гаком років ми дивимося на своїх одноліток, заздрячи більш успішним і радіючи менш успішним. Неправда? В глибині душі ви знаєте, що це правда і ми часто порівнюємо себе з іншими. Це нормально, але тим самим ми не дозволяємо собі рухатися в своєму власному темпі. Ось кілька причин насолоджуватися тим шляхом, який рано чи пізно призведе вас до успіху. Кидатися на першу-ліпшу роботу, пробувати себе у всьому або довго і наполегливо вибирати роботу мрії – всі варіанти вірні, залишилося лише вибрати той, який вам підходить. Як свідчить джерело lifer.com.ua, цьому можна зарадити.                                                                           

  Помилки – це нормально. Не бійтеся йти на роботу, яка вам не подобається або зарплата якої менше адекватного мінімуму. На початку шляху ваше головне завдання – навчитися розуміти, що зробить вас щасливим. Всі ці можливості покажуть вам, чого ви не хочете і на що ніколи не погодитеся. Якщо ви вхопитеся за першу-ліпшу можливість, є шанс, хоч і невеликий, що це виявиться роботою вашої мрії. Але, якщо ви будете нехтувати кожним випадком, як ви це дізнаєтеся?             

  Потрібно багато чому навчитися. Витративши час для пошуку своєї мети, ви зможете дізнатися багато про себе і оточуючих людях. Всі ці знання допоможуть вам вирости, і хто знає, можливо, ви зрозумієте, що шукали зовсім інше.  

 Подорожі та спостереження важливі. Скористайтеся шансом відправитися подорожувати. В першу чергу це дасть вам купу приємних моментів, а крім цього – самодостатність, самостійність, дисципліну і багато нових знайомств. Тривала подорож розширить ваш горизонт, і ви перестанете боятися пробувати щось нове. Відкривайтеся новим можливостям і вирушайте досліджувати світ, якщо у вас є такий шанс. У вас з’явиться багато цікавих історій!                                        

   Найчастіше успіх приходить з віком. Ми щодня бачимо історії успіху 20-річних підприємців. Однак ніхто не говорить про те, що на кожного з них припадають тисячі тих, хто провалився. Можливо, вам варто рівнятися на успішних. Але не впадайте у відчай, якщо не досягнете поставленої мети так рано. Ранній успіх – це виняток, але ніяк не правило.           До того часу, як ви знайдете роботу, у вас вже буде досвід. Відправившись подорожувати або досліджувати себе, ви дізнаєтеся стільки нового. Чи буде це так само корисно, як ваш диплом і оцінки? Думаю, навіть більше. Показавши список таких досягнень свого роботодавця, ви помітно підніметеся в його очах. На що ж жити, подорожуючи і не працюючи? Якщо ви дійсно захочете це зробити, то знайдете спосіб. Допомога батьків, заощадження, віддалена робота, підробіток чорноробом в країні, в яку ви вирушите, – всі ці варіанти можна і потрібно використовувати.                                                                                                    

  Ви можете змінити свій вибір. Який би шлях ви не вибрали, у вас завжди є можливість відмовитися від нього і піти по іншій дорозі. Навіть якщо ви вирішили стати маркетологом, а потім передумали і вирішили зайнятися музикою, чому ні? Якщо у вас є те саме пристрасне бажання, ви зможете це зробити. І ніхто не зможе вам перешкодити. Навіть ви самі.                                                                             

  Щастя – це не тільки гарна робота. Складно сказати, добре це чи погано, коли робота = щастя. З одного боку, вам пощастило, і ви неймовірно щаслива людина, якщо проводите 8 годин свого життя там, де вам хочеться. Але як щодо того, щоб проводити 24 години свого життя там, де вам хочеться? Знаходити такі маленькі моменти, які приносять щастя, складно, але можливо. Пікнік з коханою людиною, активні вихідні на природі, ігри та зустрічі з друзями – все це теж приносить щастя. Тому навіщо від цього бігти?                                      Відпочивайте, поки можете. Навіть якщо ви знайдете роботу своєї мрії, вона все одно буде втомлювати, і мрії про відпочинок виникатимуть все частіше і частіше. І, звичайно, відпочити про запас не можна, але принаймні підготуйте себе до того, що відпочинку буде менше, і навчіться його цінувати. Тусовки, вечірки і безсонні ночі будуть з’являтися у вашому житті набагато рідше.                                             

А можна все переглянути? Хто зможе вам перешкодити, якщо ви побажаєте спробувати всі варіанти? Можете спробувати і такий спосіб. Влаштовуйтеся на будь-яку роботу, яку вам запропонують. Це непросто, але якщо ви відчуваєте, що готові до такого стресу, то вперед. Це стане незабутнім досвідом і майже на 100% допоможе вам визначитися зі своїм майбутнім.   `                                             

Роки університету – кращі чи гірші?Неможливо порахувати, скільки разів звучала фраза про те, що студентські роки – це найкращий час у житті. Так це чи ні, сказати складно. Однак, найправильніший вибір – це прагнути до того, щоб наступні роки були ще кращими. Жити минулим нецікаво. Як ви думаєте, чи можуть випускники собі дозволити вибирати роботу чи варто хапатися за те, що дають? І чи варто вирушати у вільне плавання, якщо є така можливість? Якщо ви не можете поки що відповісти собі на ці питання, зверніться з а порадою до фахівців служби зайнятості.