Сьогодні конкурентоспроможними на ринку праці є професіонали, чий досвід сприятиме розвитку бізнесу компанії-роботодавця. Навіть інвалідність не є завадою, якщо людина володіє навичками, знаннями, досвідом, які зазначені роботодавцем як критерії для відбору на вакантну посаду. 

Одним з таких яскравих прикладів є працевлаштування пані Юлії, яка має третю групу інвалідності. Залишившись без роботи, жінка звернулася за допомогою до Одеського міського центру зайнятості.Вона рано розпочала свою трудову діяльність. Працюючи – отримувала вищі освіти, яких в неї дві: перша – економічна, друга – управління державною службою. Починала кар’єру Юлія секретарем, помічником юриста,а потім 15 років вона працювала спеціалістом в Малиновському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Одесі.

Під час прийому фахівцем з безробітною було проведено профілювання та запропоновано послугу соціального супроводу при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту. Підбір роботи ускладнювався протипоказанням за станом здоров’я, але Юлія розглядала будь-які підходящі варіанти роботи. Співпраця призвела до позитивного результату. пані Юлія працевлаштована бухгалтеромдо комунального підприємства. Старанністю, працьовитістю, наполегливістю, вмінням взаємодіяти з людьми жінка доводить  – такі люди можуть ефективно працювати та досягати успіху.

Робота з клієнтом продовжується – пані Юлія перебуває під індивідуальним супроводом після працевлаштування. Адже служба зайнятості завжди готова допомогти і надає соціальні послуги у сфері зайнятості населення громадянам з інвалідністюв пріоритетному порядку.