20 грудня  2021 року фахівцем Подільського міськрайонного центру зайнятості Наталією Мамулат  був проведений захід для 20 безробітних жінок на тему «Патронат над дитиною - нова форма офіційного працевлаштування». Захід роходив за участі фахівця  Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксани Ткач.

Фахівець центру зайнятості розповіла безробітним про можливість патронатного виховання дітей як альтернативну форму офіційного працевлаштування. Від Оксани Валентинівни клієнти служби зайнятості дізналися зокрема, що патронатним вихователем,  може бути повнолітній громадянин України, який має досвід виховання дитини та відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання і реабілітації дитини в своєму домі, які права та основні завдання патронатного вихователя, процес навчання, умови оплати роботи патронатного вихователя тощо.

На завершення заходу присутнім запропонували обговорити отриману інформацію в сім’ях, а у разі прийняття рішення стати патронатним вихователем.