«Патронат як нова форма сімейного виховання дітей» - під такою назвою 22 лютого 2022 року  в приміщенні Лиманської районної філії  Одеського ОЦЗ  пройшов семінар, на який запросили  представників Центру надання соціальних послуг Доброславської селищної ради: директора центру Чікунову Лідію Олександрівну та фахівця Калініч Анастасію Миколаївну.

Наразі пошук кандидатів у патронатні вихователі  також  здійснюється з числа зареєстрованих безробітних.

«Патронат - це швидка сімейна допомога дитині та сім’ї, яка  передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного  вихователя на період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин»,- зазначила Лідія Олександрівна.

Фахівець  центру Калініч Анастасія поінформувала  присутніх  про суть та зміст патронату над дитиною та можливість подання документів як кандидата у патронатні вихователі до служби у справах дітей для  первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі.

Слухачі переглянули презентацію про патронатну родину та мультиплікаційний відеоролик. Зустріч проходила у форматі питання - відповідь.  Присутні прийняли активну участь у обговоренні досить складного питання.