Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю має нагадати кожному з нас, що поруч живуть люди, які постійно потребують допомоги і захисту. Інвалідність не позбавляє громадян України права на працю. Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують соціального захисту та гідних умов життя.

03 грудня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний онлайн-захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю із залученням  Одеського Фонду соціального захисту інвалідів.

Під час семінару йшлося про нормативно-правові вимоги щодо прав інвалідів при соціальному забезпеченні; врахування індивідуальної програми реабілітації інвалідів при направленні на роботу.

Спеціаліст Одеського фонду соціального захисту інвалідів поінформувала безробітних, щодо діяльності Фонду. Розповіла про те, за якими напрямками соціальних загальнодержавних програм проводиться фінансування, зокрема на санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю, соціальну, трудову та професійну реабілітацію, на забезпечення осіб з інвалідністю різними технічними та іншими засобами реабілітації. Звернули увагу на «Електронний кабінет особи з інвалідністю», який забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.