Одеський міський центр зайнятості активно співпрацює з вищими навчальними закладами міста Одеси з метою ознайомлення студентської молоді з аспектами сучасного ринку праці, соціальних послуг, які надає служба зайнятості та можливостями працевлаштування за сприянням служби зайнятості.
Одеський міський центр зайнятості взяв участь у щорічному 27-му Ярмарку вакансій, який проходив в Одеській національній академії харчових технологій.
На ярмарку фахівці Одеського міського центру зайнятості надавали консультації щодо перспектив працевлаштування, послуг служби зайнятості, представляли актуальні вакансії ринку праці м. Одеси для молоді.
Керівники та HR-менеджери провідних підприємств представили досягнення своїх компаній, шукали стажистів та молодих фахівців, отримали можливість поспілкувались та протестувати випускників вищих навчальних закладів міста Одеси – кандидатів на вакансії.
Безпосереднє спілкування роботодавців і студентів, випускників навчальних закладів, дає можливість молоді ознайомитися з перспективними вакансіями та стати потенційним кандидатом до конкурсного відбору з метою працевлаштування. Ярмарок відвідали понад 60 представників підприємств міста та України.