Вибір професії – важливий крок у майбутнє, від якого залежить все подальше життя людини. Необхідно допомогти молодій особистості правильно обрати свій професійний шлях, аби отримувати духовне, моральне та матеріальне задоволення. Одним з найважливіших та пріоритетних напрямків роботи державної служби зайнятості є системна профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх шкіл.

З метою формування відповідального ставлення молоді до вибору майбутньої професії та розширення знань про багатий світ професій фахівець Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Григорецька Ірина завітала до Затишанського ЗЗСО.  В ході заходу була проведена бесіда  за темою: «Обираючи професію – обираєш майбутнє» для учнів 8-го класу. Під час бесіди разом із школярами були визначені основні кроки правильного вибору професії, основні помилки при прийнятті такого рішення, а також наслідки вдалого та невдалого вибору професійної діяльності. Виконуючи профорієнтаційні вправи учні мали змогу розширити свої знання про світ професій в цілому та їх особливості зокрема.

 Учасникам зустрічі надано інформацію про можливість проходження профорієнтаційного он-лайн тестування на платформі «Моя професія – консультаційна мережа», яке стане в пригоді під час вибору майбутньої професії.