Для учнів 9 х  класів  Багатянського  та Бросківського закадах освіти проведено вебінари за темою «Обирай професію з розумом".

Метою заходів було надання практичної допомоги старшокласникам в усвідомленому виборі професії, підвищення загального рівня поінформованості та обізнаності школярів з змістом професій, визначення алгоритму відповідального вибору професії, класифікацією професій за типами, можливими шляхами навчання та видами навчальних закладів, умовами професійного навчання.                                                                    

Фахівець сектору активної підтримки безробітних Лариса Степаненко розповіла про  формулу вибору професій та особливості професійного вибору з урахуванням психотипів особи. Ознайомила з станом ринку праці, з пошуком майбутньої роботи на ресурсах Ізмаїльського центру зайнятості. Учні  наочно, за допомогою відеоматеріалів, побачили можливості  професійного навчання у Державному навчальному закладі Одеському центрі професійно-технічної освіти, а також  в навчальних закладах м. Ізмаїла. Для успішного професійного вибору випускникам рекомендовано пройти тестування за допомогою психодіагностичних методик та  звернутись до фахівців центру зайнятості для визначення ступеню інтересів до різних видів діяльності, власних здібностей та можливостей.     

«Вибір майбутньої професії стає для наших учнів можливим, загальнодоступним та науково обґрунтованим. Висловлюємо подяку за співпрацю та проведені профорієнтаційні заходи фахівцю Ізмаїльського центру зайнятості Ларисі Василівні Степаненко та сподіваємося на подальшу співпрацю в питаннях профорієнтації. Дякуємо за співпрацю.» - написала відгук шкільний психолог Неля Пінтійська.