Використання безпілотних літальних апаратів (дронів) в наш час є актуальним, перспективним та затребуваним у різних сферах життєдіяльності: геодезія та картографія, сільське та лісове господарство, кінематограф та відеозйомка, пожежогасіння, інспекція ліній електромереж тощо.

З метою сприяння підвищенню ІТ навичок у населення  13 жовтня 2021 року в Арцизькій районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців, фахівців підприємств, установ і організацій, в роботі яких корисні навички із застосування повітряної зйомки за допомогою безпілотних літальних апаратів (дронів).

Під час семінару роботодавцям надано інформацію щодо можливості навчання за освітньою програмою «Оператор безпілотного літального апарату (дрона)», на базі Одеського центру провесійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Юлія Іванова ознайомила учасників семінару з навчальним планом та програмою для курсів цільового призначення за напрямком «Оператор безпілотного літального апарату (дрона)». Також присутніх було проінформовано про те що, навчання на короткотерміновому курсі для зареєстрованих безробітних є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, в т.ч. зайнятих осіб, що бажають підвищити свою кваліфікацію, або яким необхідні знання та навички з використання безпілотних літальних апаратів(дронів), навчання за програмою курсу також можливе та здійснюється на контрактній основі.