Груповий профвідбір для подальшого навчання був проведений у відділі сприяння зайнятості Подільського міськрайонного центру зайнятості смт. Окни для безробітних, які не мають професії, або бажають змінити професію. На початку заходу фахівець з питань зайнятості Валентина Шевельова поінформувала присутніх про потреби ринку праці та про навички, що цінуються роботодавцем (Hard skills, Soft skills).     

За допомогою психологічних методик (опитувальник професійної спрямованості Д.Голанда, психогеометричний тест С.Дилінгер, інтелектуальна лабільність С.Кас’янов) з’ясовували тип особистості, дізнавалися докладну характеристику особистісних якостей і особливостей поведінки людини звичайною, зрозумілою мовою, виявили здатність до навчання та освоєння нового виду діяльності.

По завершенню заходу переглянули відео-презентацію ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ” та  ознайомилися з можливістю професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації в ЦПТО ДСЗ інших регіонів України.