Наприкінці літа до сектору рекрутингу  Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості звернулась мешканка віддаленого села, Валентина. Її метою було знайти заміну місцю роботи, на якій вона працювала, але з гідною оплатою  праці.

Під час особистої зустрічі з рекрутером Тетяною Маковською стало відомо що Валентина за фахом фельдшер. Працювала 16 років у тубдиспансері. Але після ліквідації установи була вимушена піти працювати лаборантом у медичну установу. Нова робота не приносила їй задоволення: не за фахом, графік роботи незручний, занадто значна віддаленість від місця проживання. Жінка бажала працювати фельдшером. Та й питання більш гідної оплати праці та гнучкість графіку теж була б не зайвою.

«На момент нашої  зустрічі актуальні вакансії «фельдшер» були відсутні. Проте ми домовились з Валентиною про співпрацю, завіривши, що за наявності потрібного вакантного місця, рекрутери їй  зателефонують, - розповідає спеціаліст сектору рекрутингу Тетяна Маковська.  

Справді, все у житті відбувається в потрібний час. Через декілька тижнів до Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості звернувся фахівець кадрової служби  ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» за допомогою у підборі кандидата  на посаду «фельдшер» з досвідом роботи. Умовою праці був гнучкий графік  роботи, а заробітна плата відповідала потребам Валентини. Спеціаліст сектору рекрутингу негайно зателефонувала  Валентині, розповіла про наявність вакантної пропозиції. Наша героїня одразу погодилась на співбесіду з представником роботодавця: це було саме те, що вона шукала.

Незабаром Валентину запросили на зустріч з представником роботодавця. Співбесіда була  вдалою. А офіційне працевлаштування відбулося 21 жовтня 2021 року.

«Наступна особиста наша зустріч з Валентиною вже була під час повернення корінця направлення на працевлаштування з відміткою про працевлаштування. Це була незабутня приємна мить задоволення від власної роботи, тому що першими словами жінки пролунало: «Ви мене врятували!», - згадує рекрутер Тетяна Маковська, - Щасливі очі людини, яка може сьогодні себе реалізувати завдяки  нашій допомозі, – чи це не підтвердження того, що служіння людям – головне у нашій роботі?».

Світлини для ілюстрації події додаються у 4-х окремих файлах Супровідна картка №__ до інформації, що подається для розміщення на інтернет–ресурсі ОЦЗ, додається у додатку № 1 на 1 аркуші.