«Торгівля людьми», «рабство», коли чуєш ці слова, зазвичай перед очима постають давні міста, могутні імперії…Але на превеликий жаль, це не частина історії, а глобальна проблема сьогодення. Будь-хто та будь-коли може стати жертвою торговців людьми. 

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, 30 липня 2020 року в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний вебінар «Торгівля людьми - глобальна проблема ХХІ ст. Ризики нелегальної трудової міграції».

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна розповіла учасникам про трудову міграцію, її види та наслідки, соціальні та економічні загрози нелегального працевлаштування у іншій країні. Також звернула увагу на правовий захист, організації та установи, які здійснюють підтримку громадян України за кордоном.

До заходу долучилися фахівці служби у справах дітей департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я та відділ соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Наталя Попова ознайомила з сутністю поняття «торгівля людьми» та групами ризику торговців людьми, зокрема звернула увагу на експлуатацію дітей. Начальник відділу соціальної роботи  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Зайцева розповіла про участь центру в інформаційній кампанії із зазначеного питання, контакти спеціалістів, до яких можна звернутися у разі потреби.

Проведення подібних заходів допоможуть клієнтам служби зайнятості уникнути загрозам трудової експлуатації.