З початку нового року у Роздільнянській районній філії профорієнтаційними послугами охоплено переважну більшість безробітних, які перебувають на обліку, а заходи для тих, хто шукає роботу, проводяться з врахуванням змін, внесених до ЄІАС.  Так цикл семінарів з техніки пошуку роботи, який включає такі теми, як «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», «Підготовка резюме», «Сучасні джерела пошуку роботи» проводяться щотижня з врахуванням індивідуальних потреб клієнтів.

У рамках інформаційного семінару із загальних питань зайнятості надається актуальна наразі інформація щодо «Порядку надання допомоги на здобуття економічної незалежності малозабезпечених сімей», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021р. № 397. А саме уточнюються питання хто має право на таку допомогу, її розмір і шляхи повернення, демонструється покрокова інструкція на її отримання. Інформація «Рука допомоги», де роз’яснюється порядок надання соціальної допомоги, розміщена в інформаційному просторі Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості та направлена для розповсюдження на сайтах ОТГ Роздільнянського району – Роздільнянської, Степанівської, Лиманської.

Також у Роздільнянській філії проводиться широкомасштабна інформаційно-роз’яснювальна робота з надання інформації про порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в такій сім’ї, затвердженого Постановою КМУ 20.08.2021р. № 893. Цей Порядок визначає механізм запровадження та організації функціонування сім’ї патронатного вихователя, надання послуги патронату над дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах, здійснення заходів щодо її захисту та забезпечення права на догляд, виховання в безпечному та сприятливому сімейному середовищі. Фахівці Роздільнянської філії проводять активну роботу з соціальними службами Роздільнянського району щодо впровадження цього Порядку.

Вся нова і актуальна інформація розміщена у залах, де веде прийом  відвідувачів адміністратор філії, а також на комп’ютері вільного доступу.