Днями у Миколаївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся черговий профінформаційний семінар на тему «Презентація послуг з професійного навчання у т.ч.у ЦПТО».

Всього за 9 місяців нинішнього року проведено 20 таких семінарів, якими охоплено 129 безробітних громадян. На семінарах слухачі отримують детальну інформацію про стан сучасного ринку праці, професії, які найбільше користуються попитом, можливості навчання за сучасними, актуальними робітничими професіями не лише в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, а й у Харківському, Івано – Франківському, Дніпропетровському, Львівському, Херсонському, Донецькому, Полтавському, Рівненському, Сумському та Луганському ЦПТО ДСЗ, які також майстерно та продуктивно навчають у системі профосвіти державної служби зайнятості.

З початку року виявили бажання скористатись можливістю та отримати професію, підвищити кваліфікацію, здійснити перенавчання, підтвердити неформальне навчання майже 30 осіб. Особливо привабливими для наших земляків стали професії: перукар, адміністратор, бармен, кухар, кондитер, манікюрник, штукатур, слюсар-сантехнік, користувач ПК. Також зацікавили шукачів роботи професії короткострокового навчального онлайн курсу з основ сільського господарства а саме: Вирощування квітів. Декоративно-прикладний дизайн,флористичні технології та види флористичних робі;, Бджільництво; Вирощування рослин у відкритому грунті,Садівництво,Виноградарство та інші.

Семінари з орієнтації на професійне навчання завжди дають можливість безробітним підвищувати свій рівень обізнаності, щодо потреб сучасного ринку праці, можливостей професійного навчання за сприянням державної служби зайнятості, мотивують слухачів до постійного професійного росту.