В умовах карантину  кількість звернень до місцевої служби зайнятості збільшилась на 35%.

Станом на 19 травня 2020 року за послугами до  Ананьївської районної філії Одеського обласного центру  зайнятості звернулося 1685 осіб, з них, близько 500  осіб офіційно отримали статус безробітного.

Зросли щомісячні темпи реєстрації, так, якщо з  початку квітня  до філії звернулось  98 осіб, а вже в травні — понад 50 осіб.

 База вакансій по Ананьївському району налічує , станом на 19.05.2020 – 24 пропозиції роботи.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях - 4859 грн.

Не дивлячись на збільшення звернень громадян фахівці Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості  витримують виклики сьогодення   і надають послуги шукачам роботи на високому професійному рівні, використовуючи нові, запроваджені державною службою зайнятості на період карантину, методи обслуговування громадян.

Слід зазначити, що державна служба зайнятості на період карантину спростила процедуру отримання незайнятими особами статусу безробітного. Відтепер громадяни мають змогу зареєструватись в службі зайнятості трьома шляхами:

  • через скриньку;
  • через електронну пошту;
  • через спеціальну програму «ДІЯ»

Крім того, статус безробітного, та допомога по безробіттю надаються з першого дня реєстрації громадянина в службі зайнятості.

Шановні громадяни Ананьївщини, нові законодавчі акти прямо сприяють ефективному захисту громадян в період безробіття, зокрема, їх матеріальному забезпеченню та найскорішому працевлаштуванню, тож звертайтесь до Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості . Фахівці філії допоможуть у вирішенні головного питання: «Як вижити в цей важкий час». Нагадую що послуги в державній службі зайнятості безкоштовні. Один із лозунгів державної служби зайнятості : «Забезпечення потреб населення тут і зараз».

Звертайтесь за адресою: вул. Незалежності 26 В.

Телефони для довідок 22296, 22263, 21322,                                              

мобільні телефони керівництва філії 0687995140, 0972988303.