Як старшокласники можутьзрозуміти, що служба у Нацгвардії– то їх покликання? Хто такий гвардієць, які завдання виконує, якими спецзасобами користується та що треба вміти, аби стати офіцером Національної гвардії України? Про все це дізнались сьогодні старшокласники Ліцею №19 під час профінформаційного заходу Одеського міського центру зайнятості за участю представника Південного територіального управління Нацгвардії України Сергія Ящишина.

Представник управління розповівучням про правоохоронні функції, що виконують нацгвардійці, як вони забезпечують громадський порядок, охорону державних будівель та конвоювання. Ознайомив з перевагами служби за контрактом у лавах Національної гвардії України, надав інформацію про можливість вступу на навчання до Національної академії. 

«Така інформація допомагає нам – школярам більше дізнатися про військові професії», - вважають учні ліцею.

«Ми розповідаємо, наскільки важливо свідомо захищати нашу державу,адже, саме ці старшокласники у майбутньому можуть обрати відповідну спеціальність. Тож,вони мають усвідомити, наскільки це серйозно і відповідально», – переконаний Сергій Ящишин.