Бажаєте бути корисним для суспільства і стояти на захисті закону та загальноприйнятих прав людей? Хочете мати стабільну роботу і отримувати за це стабільне грошове забезпечення?

11 жовтня 2021 року, під час семінару з орієнтації служби в Збройних силах України, присвяченому Дню захисників і захисниць Украї́ни, в Одеському міському центрі зайнятості представник Південного відділення комплектування Національної гвардії України старший офіцер Сергій Ящишин інформував шукачів роботи щодо набору кандидатів на службу за контрактом.

Безробітні отримали детальну інформацію про порядок проходження громадянами України військової служби, які вимоги до кандидатів для проходження військової служби за контрактом, за рівнем фізичної підготовки. А також, ознайомились зі строками та умовами проходження контрактної служби, процедурою її оформлення, і, головне, з перевагами служби у Нацгвардії, у порівнянні з цивільним працевлаштуванням, та основними соціальнимиі матеріальними пільгами, отримали відповіді на свої питання.