Резюме або CV – це найкраща форма заявити про себе роботодавцеві! Але для того щоб ваше резюме зацікавило якнайбільше роботодавців, потрібно додати певних зусиль у його складанні.

Необхідно постійно оновлювати CV і додавати свої нові досягнення у професійній діяльності або кар’єрі, особливо, якщо ви створили або зробили щось надзвичайне. Наприклад, створили проект, який дозволив збільшити прибуток компанії, або винайшли унікальний метод приваблення до співпраці з вашою компанією крупних партнерів або клієнтів. Будь-яку приголомшливу інформацію обов’язково потрібно додавати в резюме.

Ні в якому разі не соромтеся похвалитися своїми додатково набутими новими навичками. Це можуть бути різні тренінги, курси інші навчальні програми, які додають вам фаховості або зроблять вас цікавішим претендентом серед інших. Це можуть бути курси іноземної мови, тренінги з ораторського мистецтва, отримання другої вищої освіти та інше. Така інформація показує, що ви маєте корисні знання, котрі можете використовувати у роботі та покращувати певні процеси в компанії, а також, що ви не стоїте на місці, розвиваєтеся, зростаєте.

Пам’ятайте про те, що всі роботи тимчасові. Потрібно постійно прагнути додавати нові навички та досягнення до свого резюме, що дасть вам можливість бути цікавим роботодавцеві.

Не забувайте також оновлювати дату та час створення вашого резюме, особливо, якщо воно розміщено на сайтах з пошуку роботи. Для того, щоб актуалізувати резюме не потрібно багато часу, але це дасть можливість вашому CV зібрати більше переглядів. Окрім того, актуальне резюме вкаже на вашу зацікавленість у пошуку потрібної вакансії.

Якщо вам потрібна допомога у складанні резюме, скористайтеся досвідом фахівців служби зайнятості. Адже на семінарах з пошуку роботи, які постійно проводяться для шукачів роботи, ви зможете навчитись складати резюме та дізнаєтесь, як правильно його використовувати.

Також можливо скористатись корисною інформацією щодо пошуку роботи, в тому числі зі складання резюме на офіційному сайті Одеської обласної служби зайнятості за посиланням: https://ode.dcz.gov.ua/