В рамках тижня профорієнтації, який проходив у загальноосвітніх навчальних закладах Ренійського району з 5 по 9 лютого 2018 року фахівці Ренійського районного центру зайнятості провели низку заходів для учнівської молоді. Заходи відвідали близько 100 учнів. Для школярів були проведені профорієнтаційний уроки «Шукаю свою професію», День відкритих дверей, Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). Метою цих заходів було допомогти школярам зорієнтуватися та знайти шляхи саме до „своєї” професії.

6 лютого відбулася зустріч з учнями одинадцятих класів. Директор Ренійського районного центру зайнятості Анатолій Рошка звернувшись до майбутніх випускників сказав: «Одним із пріоритетних напрямків роботи Ренійського районного центру зайнятості є професійна орієнтація молоді». Він наголосив на важливості правильного вибору професії, яка буде приносити моральне та матеріальне задоволення та допоможе в майбутньому реалізувати себе, свої здібності.

7 лютого для майбутніх випускників був організований День відкритих дверей центру зайнятості. Головним завданням проведення даного заходу було ознайомлення зі структурою, роботою та послугами, які надаються центром зайнятості. Учні мали змогу ознайомитися з інформаційними матеріалами, дізналися про професії, які є актуальними на ринку праці, мали змогу розширити своє уявлення про професії, ознайомилися з паспортами підприємств, переглянули папки з описом професій.

8 лютого був проведений захід для тих учнів, яких цікавили питання навчання та перенавчання за сприяння Одеської обласної служби зайнятості та можливості подальшого працевлаштування.

Під час проведених заходів на протязі тижня учні отримали багато корисної та цікавої інформації, що допоможе їм реалізувати себе в майбутньому.