15 лютого 2022 року в Чорноморській міській філії Одеського обласного центру зайнятості із застосуванням дистанційного засобу інформації "Viber" відбувся профінформаційний семінар «Презентація послуг з професійного навчання в ДНЗ «ОЦПТО ДСЗ» для безробітних, які звернулися до служби зайнятості у пошуках роботи та раніше пройшли профвідбір перед направленням навчання.

Під час проведення профвідбору для подальшого навчання особам було запропоновано за допомогою простих методик  виявити ступень  здатності до навчання, а саме: постійної готовності до самонавчання і доповнення знань. За результатами заходу — 6 осіб отримали позитивний результат.

Під час «Презентації послуг з професійного навчання в ДНЗ «ОЦПТО ДСЗ» безробітні отримали детальнішу інформацію про переваги професійного навчання, були ознайомлені з описом професій, актуальних на ринку праці та вимогами до них.

Учасники семінару ставили питання та отримали кваліфіковані відповіді щодо основних аспектів організації професійного навчання та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням.