Робота після 50 років буде у кожної жінки, якщо вона поставить за мету її знайти. У цьому віці жінки думають, що вони вже не такі привабливі, як раніше, тому на співбесідах чекають відмову або готові погодитися на будь-яку роботу.

Але не сприймайте все так катастрофічно. Покажіть, що ви не менш амбітні, ніж тридцятирічні, що ви досить досвідчені і зрілі. І, врешті-решт, здатні вирішувати багато завдань краще двадцятирічних! До того ж, у вас є один з головних «козирів» - ви гарантовано не підете в декрет та лікарняний по догляду за дітьми.

Знайти роботу після 50 років деяким жінкам буває складно ще й через відсутність вищої освіти. Однак це не означає, що треба ставити на собі хрест. Є різноманітні курси, та й взагалі, якщо ви будете активні і комунікабельні, а також мати доглянутий зовнішній вигляд, роботодавець обов'язково вважатиме це позитивними якостями.

Якщо ви відчуваєте себе впевненим користувачем ПК, хоча б на рівні пошуку інформації на сайтах, тоді сміливо розміщуйте своє резюме на популярних порталах, де шукають роботу і співробітників.

Ще одна тонкість – ваш досвід, а також вузький профіль за якимось направленням. Якщо маєте медичну чи педагогічну освіту, нехай навіть середню, це дає можливість знайти роботу не тільки у державних організаціях, а й у комерційних фірмах. Адже зараз відкривається багато аптек і оптик, приватних шкіл, дитячих садочків тощо.

Пошук роботи після 50 років на сайтах або в друкованих виданнях іноді не завжди дає результати. Не всі роботодавці цінують у працівників такого віку стабільність, зрілість, досвід і мудрість. Наймаючи на роботу молодих, роботодавці нарікають, що згодом так багато співробітниць в декретній відпустці.

Якщо ви завжди хотіли бути самостійними – чому б не спробувати власний бізнес? Тим більше, зараз багато ідей. Вміння користуватися комп’ютером, стане у пригоді при відкритті свого інтернет-магазину. Початкового капіталу потрібно не так багато! Якщо ви дійсно відчуваєте труднощі з пошуком роботи, тоді стримайте свої амбіції. І не завжди робота продавцем – це небезпечно і погано. А може, ви знайдете щастя, працюючи в зоомагазині або продаючи кімнатні рослини!

До речі, якщо ви хочете знайти роботу після 50 років, слід говорити про це всім знайомим. Може, вам пощастить, і хтось по знайомству влаштує вас на гарну роботу. Все реально, якщо цього дійсно захотіти! І нехай робота після 50 років сприймається вами не просто як необхідність, а як джерело натхнення, так  свідчить сайт http://prokrasotu.info.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам знайти упевненість в своїх силах, налаштуватися на правильний лад і знайти роботу в найкоротші терміни!

А спеціалісти служби зайнятості нададуть кваліфіковану допомогу, навчать на спеціалізованих семінарах, як знайти роботу до душі.

Всі послуги служби зайнятості безкоштовні!