Для фінансової допомоги власникам малого бізнесу, які постраждали через війну в Україні, Міністерство економіки України запровадило гранти на порталі Дія. Одеський міський центр зайнятості долучився до реалізації грантової програми Уряду. Кількість запитувачів щодо отримання мікрогрантів зростає щодня. Інформація цікавить як безробітних, так і власників бізнесу.

Сьогодні на онлайн-семінарі «Бізнес-планування» для безробітних, начальник відділу організації профорієнтації Одеського обласного центру зайнятості Любов Троскотт інформувала про Держпрограму Е-робота: її законодавче підґрунтя, умови надання мікрогранту та як оцінюються заяви подавачів бізнес-планів. Як скласти бізнес-план, яких поширених помилок припускаються при складанні бізнес-плану, а також успішні приклади бізнесів, які вже працюють. Та про можливість проходження короткострокового курсу за напрямком "Держпрограма Е-робота" в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

«Подати заявку можна через «Дію». Разом із заявою потрібно подати бізнес-план. Його оцінкою будуть займатися експерти Ощадбанку та Державного центру зайнятості. Центр зайнятості проведе онлайн-співбесіду та дасть оцінку за методикою Мінекономіки, використовуючи бальну систему. Чим вищий бал, тим більша ймовірність отримання ґранту»,- роз’яснила Любов Троскотт.

Щоп’ятниці, все про мікрогранти можна дізнатися на інформаційно-роз'яснювальних семінарах, організатором яких є Одеський обласний центр зайнятості.