«Дати людині щастя улюбленої праці – означає допомогти їй знайти серед безлічі доріг ту, на якій найяскравіше розкриваються індивідуальні творчі сили і здібності її особистості».

Василь Сухомлинський

В умовах, коли шкільна молодь прагне знайти місце рівноправного партнера у суспільних процесах, що протікають швидко і вимагають від них одночасно високого рівня загальної підготовки та грунтовних знань в обраній сфері професійної діяльності, служба зайнятості пропонує скористатися кваліфікованими послугами з профорієнтації.

Так, сьогодні психолог Одеського міського центру зайнятості Маргарита Загоровська провела методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи для вчителів ОЗОШ №72. Маргарита інформувала про сучасні електронні сервіси зконсультування та професійного відбору, якими можуть скористатися школярі та їх батьки.

Для школярів центр зайнятості проводить цікаві та інформативні квести, виїзні акції, профорієнтаційні уроки, дні відкритих дверей, групові профконсультації із застосуванням психологічного тестування та екскурсії на підприємства міста.

Зацікавила педагогів інформація про клуб «Батьківських професій» та «Батьківські дні», в ході проведення яких, психологи центру зайнятості проводять консультації з учнями та їх батьками та надають рекомендації щодо побудови професійної кар’єри. Під час проведення цих заходів, діти проходять поглиблене тестування на визначення професійної спрямованості особистості, здібностей та нахилів до того чи іншого спектру професійної діяльності  з метою вибору майбутньої професії та навчального закладу для її отримання.

Проведення методичних семінарів підвищує адаптивність форм і методів профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.