Як відомо – багато інформації про світ та різноманіття професій не буває. Збираючи відомості про те, які є актуальні професії та як здобути освіту по обраній спеціальності важливо усвідомлювати, що це вибір не на короткий проміжок часу, а на все життя.

З метою ознайомлення учнів 11 класів МНВК м. Болград зі світом професій спеціалістами Болградської РФ ООЦЗ 25.11.2019 року було проведено інтерактивний захід «Мандрівка у країну професій». У заході прийняли участь 37 осіб.

За допомогою конкурсів, змагань та гри- діти пригадали які професії найпрестижніші, найвідважніші, які завжди потрібні та професії які колись були актуальними, але на сьогодні відійшли в забуття. Визначилися з поняттями «професія», «спеціальність», «кваліфікація» та «посада».

Підсумовуючи, слід зауважити, що пройде зовсім небагато часу, і ще сьогоднішнім школярам доведеться вибирати свій шлях у житті. І шлях цей почнеться з перехрестя, від якого розходяться низка доріг, стільки, скільки існує професій. І дуже важливо не помилитися у виборі. Найголовніше, слід пам'ятати, що остаточний вибір лише за нами, бо обираючи професію, ми обираємо власну долю.