30 липня 2020 року на центральною вулицею м. Болграда пройшла акція протидії торгівлі людьми. До акції долучились представники управління соціального захисту населення та служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ювенальної превенції Болградського відділення поліції, а також Болградської районної філії Одеського обласного центру зайнятості.

Присутність представників різних організацій на сьогоднішній акції є свідченням усвідомлення такої серйозної форми порушення прав людини, як торгівля людьми. Мета: підвищити обізнаність населення стосовно існування цієї проблеми, яка на превеликий жаль, все ще залишається актуальною.

Учасники акції розповідали громадянам про цей злочин,  його форми, як в нього не потрапити, а потрапивши – яку допомогу отримати. Багато людей не обізнані з ознаками торгівлі людьми, і навіть коли вони вже стали жертвами, – думають, що їм просто не пощастило. Вони не знають, що можуть звертатися по допомогу.

Разом ми можемо це змінити. І сьогодні ми робимо ще один крок, щоб зробити ці зміни реальністю.