19 лютого Одеський міський центр зайнятості створив єдиний майданчик для спілкування шукачів роботи і роботодавців міста Одеси - ярмарок вакансій.

В роботі Ярмарку взяли участь 28 роботодавців, які здійснюють свою діяльність у сферах: промисловості і фінансів, залізничної галузі, туризму, транспорту, будівництва, послуг та торгівлі, а також силові відомства та запропонували більше 1000 вакансій. Серед запрошених – виробничі підрозділи Одеської залізниці, представники ТОВ «АТБ-маркет», ТОВ «Сільпо-Фуд», ТОВ «Таврія В», КУ «Одесреклама», «RibasHotelsGroup».Крім того, претенденти ознайомилися з найбільшою базою можливостей, а це понад 2000 вільних вакансій міста Одеса.Головною перевагою представлених вакансій є легальна зайнятість для шукачів роботи.

Фахівці Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» інформували всіх бажаючих отримати нову професію або підвищити кваліфікацію про умови проходження навчання та професіями, за якими навчають в освітньому закладі.

Директор Одеського міського центру зайнятості Тетяна Канава зазначила: «Ярмарок – локація для комунікації роботодавців та шукачів роботи. Тут кожен знаходить для себе нові перспективи. Претенденти мають можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками роботодавців, пройти перше інтерв’ю, отримати інформацію про відкриті вакансії, кар’єрні можливості, умови праці та рівень заробітної плати, пройти тестування, отримати консультації з складання резюме та інформацію щодо професійного навчання».