19 грудня українці відсвяткували День Святого Миколая. Про добрі справи святого Миколая існує багато легенд. Від цього чудового свята кожен з нас бажає хоча б маленького дива. А найбільше цього чекають діти. Саме вони потребують нашої уваги та душевного тепла, доброї поради та зацікавленості у стабільному майбутньому. Тому профорієнтаційну зустріч з чотирма дівчатками, яких запросили до Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості, було вирішено провести у теплій, домашній атмосфері. А відбулося це 17 грудня 2021 року, саме перед очікуваним святом.

Фахівець сектору профорієнтації Лариса Степаненко розповіла дівчатам про «формулу успіху», ознайомила з ринком праці Ізмаїльщини та сайтом центру зайнятості, провела презентацію Одеського центру професійно-технічної освіти ДСЗУ. Не секрет, що для прийняття важливих рішень потрібно  підрахувати всі плюси та мінуси... Тому дівчатам було запропоновано пройти тестування на платформі «Моя професія»Складне питання вибору навчального закладу та професії хвилює дівчат, вихованок  Ізмаїльського  міського центру соціальних служб, учениць 10 та 11 класів шкіл міста Ізмаїла.

Запрошена на захід Наталія Ткачук, психолог та кондитер, викладач Ізмаїльського вищого професійного училища (колишня 9-ка), провела презентацію свого навчального закладу, розповіла про свою трудову кар’єру та чому вона вибрала саме ту професію, за якою працювала багато років. Дуже цікаво Наталя Михайлівна розповіла про професії кухаря та кондитера, ілюструючи свої слова слайд-шоу.

Дуже показово, що усі чотири дівчинки вже визначилися з майбутньою професією. Даша та Таня бажають бути кухарями, Віра – бухгалтером, а Альона – перукарем. Більш того, остання дівчинка вже навчається в одного з майстрів міста та дуже бажає по закінченню школи працювати за обраною професією.

А після завершення «офіційної частини» заходу діти та дорослі смакували чай зі смаколиками та отримали солодощі для своїх близьких.

Зараз в дівчат є багато інформації, яку потрібно обміркувати. Та вони знають, куди можуть прийти за порадою, якщо в них виникнуть питання щодо навчання та отримання професійних навичок.