Для випускників 9 класів Ізмаїльської гімназії №10 проведено дві профорієнтаційні онлайн зустрічі. Планували чотири, але з-за відключення світла та відсутності зв’язку 1 грудня два заходи були вимушені перенести на подальші дні. Здобувачі освіти ознайомились з формулою вибору професій та особливостями професійного вибору, з пошуком роботи на сайті Ізмаїльського центру зайнятості, відвідали відео екскурсію до Державного навчального закладу Одеського центру професійно-технічної освіти. Для запобігання помилок при виборі майбутньої професії слухачам запропоновано пройти тестування у центрі зайнятості та виявити особливості свого характеру, пам’яті, уваги, мислення та інших професійно важливих характеристик.

Для ознайомлення випускників з можливостями отримання робітничих професій у м. Ізмаїлі Вікторія Зорічева, викладач закладу професійно-технічної освіти «Дунайський центр професійної освіти», змістовно розповіла про учбовий заклад, умови вступу, навчання, відпочинку, пільги для учнів особливих категорій.

Діти отримали відповіді на свої запитання стосовно професій та спеціальностей, яким навчають у інших учбових закладах міста Ізмаїлу, майбутнього тестування за допомогою фахівців служби зайнятості.