Кожен педагогічний працівник зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень та педагогічну майстерність. Реалії сьогодення (воєнний стан, карантинні обмеження тощо) вимагають від сучасних вчителів володіти інноваційними методиками, адаптуючиcь до нових знань, техніки й технологій. Саме тому ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розробив в рамках курсів цільового призначення навчальні програми для осіб, які працюють у сфері освіти.

У вересні 2022 року за сприяння фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості педагогічний колектив Білгород-Дністровського фахового коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій успішно пройшов навчання за напрямком «Використання платформ для створення та проведення опитувань і тестів». Процес навчання  відбувався в дистанційному форматі.

 За тиждень під керівництвом досвідченого викладача, 30 слухачів опанували різноманітні платформи для опитувань, такі як Google Форми, SurveyMonkey,Quizizz, OnlineTestPad,WordWall, мали змогу підвищити рівень цифрової компетентності та виконати практичні вправи по створенню власних опитувань, вікторин.

Викладачі коледжу поділилися позитивними враженнями, а також зазначили: «подібні курси, будуть корисні нашим колегам,так як дають змогу розширити свій інструментарій по створенню цікавого освітнього матеріалу». Віримо, що підвищення кваліфікації педагогічних працівників  на базі навчальних закладів служби зайнятості, посприяє підвищенню конкурентоспроможності та  якості української освіти.