«Торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена  робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим ганебним явищем»,- зазначила в.о. директора Ренійської районної філії Одеського обласного  центру зайнятості  Наталія Буценко.

         З нагоди відзначення в Україні Всесвітнього дня  боротьби  торгівлею людьми, у приміщенні  Ренійської районної філії  проведено засідання  «круглого столу» на тему: «Протидія торгівлі людьми».

         Метою засідання було скоординувати роботу служб, установ та органів місцевого самоврядування району щодо здійснення  інформаційно-профілактичної роботи з попередження торгівлі людьми.

         Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування.

          Представники структур, які надають соціальні послуги,  прийняли активну участь в обговоренні питань протидії  торгівлі людьми, використання дитячої праці.        Особливу увагу приділено аспектам безпечного працевлаштування громадян України за кордоном.

         Взаємодія між ОТГ та місцевою владою, громадськими організаціями -це єдиний шлях для  виявлення та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Проаналізовані історії та складні ситуації додали практичного досвіду учасникам.