29.01.2020 року з метою забезпечення доступності сільського населення до послуг служби зайнятості спеціалісти Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості здійснили виїзний захід в об’єднану територіальну громаду, село Маразліївка.

Злата Нікіруй, начальник відділу активної підтримки безробітних,  проінформувала жителів села щодо послуг та можливостей служби зайнятості, стану ринку праці, підвищення рівня доступності інформації.

Питання, які виникали у громадян, відразу обговорювались і надавалась посильна допомога з боку спеціалістів центру зайнятості. Надавалась інформація про наявні вакансії, можливості центру зайнятості стосовно навчання, підвищення кваліфікації, неформального навчання  та отримання ваучерів особами старше 45 років, створення власної справи шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю.

Виїзна акція центру зайнятості  – це кваліфікована та достовірна допомога жителям села, а для когось – надія та певний шанс досягнути бажаного, вирішивши за допомогою центру зайнятості  питання зайнятості, реалізувати себе в професійному плані та стати успішною людиною.
Білгород-Дністровський центр зайнятості завжди готовий допомогти!