«Незважаючи на карантин, ми продовжуємо співпрацю з нашими ОТГ і віримо, що наша громада має надійних партнерів в особі служби зайнятості, щоб прийти на допомогу мешканцям та роботодавцям громади», -  озвучує свою позицію директор Овідіопольської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Вікторія Ільніцька.
Так, 14 травня було проведено робочу зустріч в онлайн режимі з т.в.о. Таїровського селищного голови Ларисою Бурлакою. Зустріч мала на меті надати інформацію щодо послуг служби зайнятості в умовах карантину та мотивувати місцевих роботодавців до прояву активності щодо отримання допомоги по частковому безробіттю згідно постанови КМУ від 22.04.2020 № 306 «Про затвердження Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину».
Зокрема, керівники обговорили ситуацію, яка виникла на ринку праці, приділили увагу новаціям в роботі служби зайнятості. Особлива увага зверталась на переваги працевлаштування в законодавчому полі та негативи «тіньової зайнятості», збереженню роботодавцями «робочої сили», неприпустимість і правові наслідки використання людської праці з порушенням трудового законодавства.
За результатами зустрічі напрацьовано проведення спільного заходу (онлай-конференції) 21 травня 2020 року з представниками малого та середнього бізнесу, які розташовані на території Таїровської ОТГ.