Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. І досвід останніх років свідчить, що співпраця з фізичними особами - підприємцями більш ефективна, якщо вона будується на основі врахування інтересів роботодавців, і перш за все – економічних. Саме тому актуальним напрямком в роботі Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, який покликаний стимулювати їх на створення нових робочих місць, є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

З початку 2020 року 3 безробітних особи були працевлаштовані на новостворені робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, з них 2 особи до ФОП Водоп’янова А.М. бухгалтером та підсобним робітником і 1 особа до ФОП Міхур Г. А. продавцем продовольчих товарів. Це одна сторона медалі. А друга - 2 роботодавця Роздільнянського району скористалися своїм правом на отримання компенсації. І якщо служба зайнятості сьогодні компенсує 1039,06 гривень страхового внеску з мінімальної заробітної плати за кожного працівника, якого працевлаштовано за направленням служби зайнятості на нове робоче місце, то,  погодьтеся, протягом року роботодавець зможе зекономити чималу суму.

 Однак, щоб стимулювати роботодавців на створення нових робочих місць, до них треба вчасно та якісно доносити інформацію про економічну вигоду та соціальну значимість офіційного працевлаштування безробітних громадян. Саме цим займаються фахівці Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості під час особистих зустрічей з роботавцями, на семінарах і масових заходах та у засобах масової інформації.