Навіть в умовах карантину головною метою державної служби зайнятості залишається працевлаштування громадян, зокрема й шляхом направлення на навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ». Важливо, щоб шукач роботи отримав роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які сумлінно виконують свою роботу.

Любашівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості продовжує направляти людей на навчання. Одним із прикладів є успішне працевлаштування Альони Рудої. Дівчина звернулася до Любашівської районної філії Одеського ОЦЗ для того щоб здобути освіту за професією «офіціант». Завдяки активній підтримці кар’єрного радника та спеціаліста з профорієнтації, Альону направили на навчання до Одеського ЦПТО ДСЗ. Дівчина добре навчалась, а практику проходила в ПП «Таврія плюс».

Завдяки відповідальності та працелюбності, роботодавець після успішного проходження практики запропонував Альоні працевлаштуватись. І вже 20 серпня 2020 року дівчина офіційно вийшла на роботу.

«Я вдячна фахівцям служби зайнятості за можливість отримання нової професії, а також викладачам і кураторам, які мене навчали, адже тепер я маю не тільки професію, а вже й роботу!», - зазначила Альона.