3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю та учасників АТО/ООС, з цієї нагоди 2 грудня Березівською районною філією Одеського обласного центру зайнятості проведено інформаційно-консультаційний захід. Мета заходу - привернути увагу до проблем людей цієї категорії суспільства, захисту їх гідності, прав та благополуччя.  До заходу долучились такі соціальні партнери як Березівський РЦСССДМ та Управління соціального захисту населення.

Учасникам заходу, особам з інвалідністю, та тим хто має право на отримання даного статусу, повідомлено про всі можливі послуги та пільги, якими вищезгадані особи мають змогу користуватися. Представник Березівського УСЗН заступник начальника управління - начальник відділу персоніфікованого обліку Олійник Євдокія Олександрівна нагадала про можливість отримання реабілітаційних путівок та спосіб оформлення даних пільг. Дана категорія населення також має право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, тобто захист від обвинувачення; представництво в суді; складення процесуальних документів.

Наприкінці заходу начальник Березівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодулькіна Ольга Сергієвна підвела підсумок: «Отже, інвалідність – це не вирок, а життєва обставина, при наявності якої можна вести повноцінне життя, і в будь якій важкій ситуації мати змогу отримати допомогу в усіх сферах суспільного життя.»