11 серпня Одеський міський центр зайнятості долучився до круглого столу, що був організований Департаментом внутрішньої політики до Дня молоді на тему: «Інтеграція молоді з числа ВПО в життя Одеської громади».

Учасники он-лайн заходу розглянули можливості, які є у місті для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, роль молоді у місцевому самоврядування під час війни та особливості роботи з молоддю в регіоні.

Зокрема, начальник відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості Діана Константиненко висвітлила аспекти роботи служби зайнятості з ВПО під час воєнних дій. Вона розповіла, що фахівці здійснюють індивідуальну інформаційно-роз’яснювальну роботу і в залежності від потреб та ситуації, яка склалася спрямовують клієнтів на отримання відповідних послуг. А саме: пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, індивідуальний підбір роботи спеціалістами відділу рекрутингу, профорієнтаційні заходи, інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням, психологічна підтримка, професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації.

В обговоренні питань щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами взяли участь представники департаментів, громадських організацій, молодіжного центру.