20 грудня 2021 року Овідіопольською районною філією Одеського обласного центру зайнятості проведено семінар із загальних питань зайнятості для 13 осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні.

 Провідний фахівець  з питань зайнятості Овідіопольської районної філії Ганна Сирота  надала інформацію про стан регіонального ринку праці та соціальні послуги, які надає служба зайнятості громадянам, наголосила на перевагах легальної зайнятості та негативних сторонах неофіційних трудових відносин, висвітила проблемні питання у сфері зайнятості та провела роз’яснювальну роботу про переваги легалізації найманої праці.  

Під час проведення заходу було розглянуто питання щодо державних гарантій окремим громадянам та професійного навчання. Присутнім безробітним особам було запропоновано  ознайомитися  з інформаційними матеріалами щодо проходження профнавчання та підвищення кваліфікації на базі «Одеського центру ПТО ДСЗ».

 Після інформаційної частини семінару учасники обговорили почуте та висловили свої думки. Безробітні  активно задавали запитання та отримали на них обґрунтовані відповіді.

Крім того, цього ж дня проведено виїзний семінар із загальних питань зайнятості для клієнтів пробації на базі Одеського районного відділу №2 філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області, в якому взяли участь 5 осіб.