У нашому житті трапляються ситуації, коли «гладка» кар’єрна дорога може раптово завести в темні хащі. Це не означає, що потрібно відмовитися від кар’єрних планів та пливти за течією. В умовах змін можна успішно адаптуватися, планувати та будувати своє  професійне майбутнє.

З метою підвищення рівня обізнаності про порядок вивільнення та особливості  пошуку роботи в сучасних умовах, днями, фахівці Білгород–Дністровського міськрайонного центру зайнятості  провели інформаційний семінар з вивільнюваними працівниками КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система».

До участі у зазначеному заході долучилися: начальник відділу взаємодії з роботодавцями Альона Васильченко,провідний юрисконсульт  Ольга Михайличенко. Слухачі отримали роз’яснення та відповіді на запитання стосовно порядку вивільнення, переліку документів, необхідних для реєстрації в центрі зайнятості, умов виплати допомоги по безробіттю, послуг, які надає служба зайнятості, зокрема умов отримання ваучера для оплати власного навчання для громадян старше 45 років.  Звернули увагу також на чудову можливість  здобути нову актуальну професію  або підвищити кваліфікацію у Одеському ЦПТО ДСЗ. Присутні були ознайомлені з актуальними вакансіями та вимогами роботодавців до працівників, враховуючи сучасні тенденції регіонального ринку праці.

Віримо, що отримана інформація допоможе учасникам пристосуватися до кар’єрних змін та зробити правильний вибір.