21 жовтня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості на платформі ZOOM разом з юрисконсультом Білгород-Дністровського МРЦЗ – Ольгою Михайличенко.

Наша мета допомогти як шукачам роботи так і роботодавцям знайти один одного в цей нелегкий період. Тому спеціаліст центра зайнятості розповіла учасникам онлайн - заходу про послуги, що надає служба зайнятості, про професії, що користуються попитом на ринку праці, про можливості професійного навчання та підвищення кваліфікації в Одеському ЦПТО. Продемонструвала сайт Державної служби зайнятості України. Наприкінці вебінару спеціаліст порекомендувала створити ЕКШ (електронний кабінет шукача роботи) для отримання інформації, не виходячи з дому.

Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості юрисконсульт роз’яснила основні ризики, які можуть виникнути при нелегальному працевлаштуванні, поінформувала присутніх про їх права та обов'язки. Ознайомила з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття". Звернула увагу на те, що необхідно своєчасно повідомляти про обставини, що можуть впливати на умови виплат допомоги по безробіттю та надання соціальних послуг, а також порядок підтвердження поважних причин нез’явлення безробітною особою у призначений день та час відвідування.