Білгород-Дністровська філія Одеського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами та оперативно надає усі необхідні послуги та консультації.

Так, 08 листопада 2023 року під час виїзного заходу в Старокозацьку ОТГ, начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Альона Васильченко та начальник відділу кар’єрного консультування Анастасія Земляна-Українчук, провели інформаційний семінар з питань додержання законодавства про зайнятість, в ситуації запланованого вивільнення працівників в Державному навчальному закладі «Старокозацький професійний аграрний ліцей» для осіб, які підлягають вивільненню.

На заході було наголошено на окремих аспектах процедури вивільнення, передбаченої законодавством про працю та надано роз’яснення щодо прав та обов’язків у випадку фактичного їх вивільнення та звернення до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

Також обговорювались питання щодо порядку нарахування та виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття. Акцентувалася увага на програмах для підтримки населення, зокрема щодо – отримання ваучера на навчання, який дає право за кошти Фонду з безробіття пройти перепідготовку або підвищити кваліфікацію.

Альона Васильченко розповіла про стан ринку праці, ознайомила з наявними актуальними вакансіями та поінформувала про джерела, де можна отримати інформацію про роботу.

Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу. Присутні активно ставили питання, які стосувалися деталей набуття статусу безробітної особи, можливості перенавчання та започаткування підприємницької діяльності, а також висловили подяку за роз’яснення та корисну інформацію.

У цей же час, заступник директора філії Наталія Кавалєрова, під час заходу, провела робочу зустріч з інспектором з мобілізаційної роботи Старокозацької сільської ради Оленою Григоренко та обговорили питання фінансової підтримки роботодавців громади за працевлаштування осіб з інвалідністю та учасників бойових дій, детально зупинилися на можливості навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.