28 серпня в Одеському міському центрі зайнятості для адаптації на ринку праці людей, які щойно звернулися до центру зайнятості та шукають роботу, а також для зареєстрованих безробітних, відбувся черговий інформаційний семінар із загальних питань. Захід пройшов за участі юрисконсульта комунальної установи «Правова допомога» Приморського відділу Ярослава Редченко.

Під час семінару присутніх ознайомили з сучасним комплексом соціальних послуг, які надає центр зайнятості, процедурою отримання статусу безробітного, його правами та обов’язками під час перебування на обліку. Також, обговорили переваги легальної зайнятості, ризики нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції. А також поінформували учасників щодо порядку надання безоплатної первинної правової допомоги.

Найбільше присутніх зацікавили питання попиту на ринку праці міста Одеси, та можливості перекваліфікації. Тож, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості  Олена Пейчева детально розповіла щодо сприяння безробітним у підборі підходящої роботи, ознайомила учасників з можливістю проходження профтестування та безоплатного професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Загалом, учасники відзначили семінар змістовним, а отриману інформацію – корисною.