В період карантину у Роздільнянський районній філії організовуються інформаційні вебінари для безробітних осіб. Заходи відбуваються із використанням засобу відеозв’язку ZOOM.

Заступник директора Катерина Кайданович під час чергового вебінару ознайомила безробітних із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці. Також була надана актуальна інформація про нинішній стан ринку праці та орієнтовний графік навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Основним питанням було роз’яснення учасникам інформаційного вебінару особливостей обслуговування та надання послуг Державною службою зайнятості, порядок призначення допомоги по безробіттю у період карантину, а також інформування про можливість отримання онлайн-послуг на освітньому порталі ДСЗ.

Мова йшла про електронні сервіси державної служби зайнятості та їх можливості. Безробітним запропонували скористатися Освітнім порталом Державної служби зайнятості, який містить онлайн-курси, семінари, дистанційні програми, які подаються у відеоформаті.  Тим, у кого існує потреба в оцінці власних здібностей та навичок саморозвитку, було запропоновано самостійно пройти тестування у дистанційному режимі без відвідування центру зайнятості на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа»

Під час вебінару учасники мали змогу ставити питання, на які отримали вичерпні відповіді.