17 вересня 2019 року в приміщенні Білгород-Дністровського центра зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО за участі соціальних партнерів.

Надія Федоренко, провідний фахівець з питань зайнятості, ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості з пошуку та підбору підходящої роботи. Захисники також довідались про можливість проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, неформального навчання, відкриття власної справи, отримання ваучера, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Головний спеціаліст Білгород-Дністровського Бюро правової допомоги Ольга Грицик презентувала послуги з первинної та вторинної правової допомоги, акцентувала увагу на важливості фіксації випадків порушення прав учасників АТО та оскарження неправомірних дій.

Старший офіцер регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України – Геннадій Ратушняк розповів про переваги служби за контрактом в рядах Білгород-Дністровського прикордонного загону.

Захід пройшов у форматі діалогу, учасники активно спілкувались, ставили питання та отримували кваліфіковані відповіді.